Online İspanyolca Özel Ders

Anasayfa » Online İspanyolca Özel Ders

İspanyolca
Yaklaşık 500 milyon konuşmacıyla İspanyolca, dünya çapında en çok konuşulan dördüncü dildir. Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde artan kullanımı, sanat üzerindeki küresel etkisi ve İspanyolca konuşulan dünyanın büyüyen ekonomileri göz önüne alındığında, bilmek giderek daha önemli bir dildir. İspanyolca iş yapıyorsanız, İspanyolca konuşulan ülkelerde seyahat ediyorsanız veya sadece yeni bir dil ve kültürle kendinize meydan okumak istiyorsanız, İspanyolca kurslarımız ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uyacak şekilde tasarlanmıştır.

İspanyolca hakkında biraz bilginiz olsun ya da sıfırdan başlıyor olun, kurslarımız işyerindeki buzları kırmanıza, arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtmanıza ve memnun etmenize ya da seyahatlerinizde kendinize bir avantaj sağlamanıza yardımcı olabilir.

İspanyolca Online Özel dersleri sürükleyici, keşif ve konuşma dolu ve şaşırtıcı derecede etkileyici yerli öğretmenlerimiz tarafından yönetiliyor.

Yoğun online İspanyolca özel ders ile yüksek vitese geçin!
Yoğun İspanyolca dersleri, yeteneklerinizi her zaman zaman bir sonraki seviyeye taşıyacak
İlk günden itibaren ana dili konuşanlarla iletişim kurarken kendinizi güvende ve rahat hissedin
Seyahat, romantizm, iş, eğitim ve daha fazlası için İspanyolcanızı günlük yaşamda kullanın

Kendi hızınızda ilerlemek, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek ve programınızın ne kadar yoğun olmasını istediğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız, bire bir sınıflar en iyi seçenektir.

KDK Dil Kursu, daha iyi bir fiyata sunar.
İspanyolca kursumuz her seviye için dil kursları sunmaktadır. En popüler olanları Yoğun, Yarı Yoğun, Akşam, D.E.L.E hazırlık kursu ve bire bir derslerdir. Tüm online İspanyolca özel dersleri nitelikli anadili İspanyolca olan kişiler tarafından verilmektedir. Okulumuzu ziyaret edin ve deneyin! Yakında KDK’da görüşmek dileğiyle!

İspanyolca Kurslarımızın Amaçları

Kurslarımız, öğrencilere kendilerini İspanyolca dilinde kolay, etkili, doğru ve mümkün olduğunca akıcı bir şekilde ifade etmelerini öğretmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle her kademenin kendine özgü işlevsel, dil bilgisel, sözcüksel, kültürel ve stratejik içeriklerinin yanı sıra dili etkin bir şekilde yönetebilmek için gerekli yetenekleri vardır.


Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?