Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
KDK Dil Kursu’na hoş geldiniz


Tamamı 4-12 yaş çocuk ve yetişkin dil öğrenenler için tasarlanmış yüksek kaliteli kurslarımız ve kaynaklarımızla online yada sosyal mesafeye uygun hijyen sınıflarda, sizin sosyal yaşamınıza uyan saatlerde İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Fransızca öğrenin ve becerilerinizi geliştirin. Burada bulduğunuz her şey, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu İngilizce öğretim uzmanları tarafından özel olarak oluşturulmuştur.

Online İngilizce ve diğer dillerde: %100 öğretmen ile canlı kurs

İngilizce ve diğer dillerde becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirin. Online canlı dersler.

Referanslarımız

Nasıl Çalışıyoruz?
Konuşma odaklı, kolay, hızlı ve kaliteli dil eğitimi için varız.

Kişiler ve kurumların gelişimlerinde dil eğitimi alarak başarıya ulaşması için yardımcı olmak
İngilizce dil kursları, profesyonel iletişim becerileri programları ve değerlendirmeleri oluşturmak ve sunmak için en başarılı konuşma odaklı sistemlerle çalışıyoruz. Ölçeklenebilir eğitim çözümlerimiz, profesyonel uzman eğitmenler tarafından sosyal mesafeye uygun sınıflarda yüz yüze veya online olarak sunulur.
Kurslarımız, farklı rollerdeki ve kariyerlerinin farklı aşamalarındaki profesyonellerin yanı sıra öğrenciler, 4-12 yaş çocuklar, yeni mezunlar, eğitimciler ve üst düzey liderlik için uygundur.
Kurumsal yada bireysel hedeflerinizi anlamak, beceri eksikliklerini belirlemek ve zaman çizelgelerinize, bütçenize ve satın alma süreçlerinize uygun bir öğrenme programı tasarlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Dil Eğitimi çözümlerimiz:
Uzman dil iletişim becerileri eğitimi: Sözlü ve yazılı iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanan bir dizi kurs sunuyoruz. Kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayan ve üretkenliği artıran hedefli bir öğrenme programı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.
Online İngilizce: Her seviyeden öğrenci, haftanın her günü sabah 09:30 – 22:00 saatlerinde Türk veya yabancı eğitmenler ile canlı online sınıflar arasından seçim yapabilir.
Sosyal Mesafeye Uygun Yüz yüze Dil Eğitimi Programları: Özelleştirilmiş ve sürükleyici bir kursla ekiplerinizde güven ve yetenek oluşturun. Kursunuz, eğitim merkezlerimizden, ofisinizden veya seçtiğiniz bir mekandan size uygun bir zamanda verilebilir. Çalışanlarınızın İngilizce yeterliliğini değerlendirmek ve onlara uygun öğrenme yolları oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Kişiye veya Kurumlara Özel Programlar

Ön Çalışma: Kurumunuz veya kendiniz için beceri eksiklerini ve hedeflerinizi belirlemek için hiç çekinmeden bizimle iletişime geçiniz. Ücretsiz danışmanlık alınız. Uzman eğitmenlerimiz ile sizin için raporlama yapıyoruz.
Giriş ve Yol Haritası: Kurumunuzdaki çalışanlarınız için veya kendiniz ile ilgili, kapsamlı eğitimlerle ölçülebilir, size özel dil öğrenme programları oluşturacağız.
Gelişme ve Sonuç: Profesyonel Türk ve Yabancı eğitmenlerimiz, kursunuzu ihtiyacınız olduğunda ve ihtiyacınız olduğu şekilde (sosyal mesafeye uygun yüz yüze, online veya karma) seçenekler belirleyecektir..
Eğitim Süreci İzleme ve Değerlendirme: Eğitiminiz ile ilgili haftalık, aylık olarak düzenli olarak sizlere ilerlemeniz için ders aldığınız eğitmenlerin sunmuş olduğu raporlar doğrultusunda değerlendirme yapılır. İhtiyacınız doğrultusunda ne yapılması gerekiyor birlikte çözüm aranır ve uygulanır.

Ücretsiz Danışmanlık İçin Lütfen Çekinmeden Arayınız 0507 245 93 57

Editörden Eklenebilen Button
Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?