Online Almanca Özel Ders

Anasayfa » Online Almanca Özel Ders

Her zaman, her yerde ve sizin istediğiniz, sosyal yaşamınıza uyan saatlerde Online Almanca özel ders ile, kanıtlanmış KDK Dil Kursu kalitemizle öğrenin. Her seviyede Almanca öğrenin, mesleki veya özel nedenlerle Almanca öğrenmek için doğru adres. Sizlere için yardımcı olmaya hazırız.

Yüksek tecrübeli KDK Dil Kursu öğretmenlerimizden biriyle, tek başına veya Türkiye’nin her yerinden Almanca öğrenen diğer öğrencilere siz de katılın. İster birebir, isterseniz de grup halinde online Almanca özel ders ile öğrenin.

Online Almanca özel ders ile okumayı, dinlemeyi, konuşmayı ve yazmayı öğrenirsiniz. Maksimum esnekliğe sahipsiniz ve kendi öğrenme ritminizi belirliyorsunuz.

Okuma, dinleme, konuşma, yazma – Online Almanca özel ders her yönden dilinizi geliştirecektir. Kişisel programınıza uyan hem başlangıç ​​tarihini hem de öğrenme hızını belirleyebilirsiniz. Şimdi A1, A2, B1, B2 veya C1 dil seviyelerinde başlayın ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bağımsız olarak Almanca öğrenin. Tek ihtiyacınız olan, internet erişimi olan cep telefonu, tablet veya PC

ONLINE ALMANCA ÖZEL DERS NASIL ÇALŞIR?

KDK DİL KURSU seviye tespit sınavına girerek başlayacaksınız. Ardından, mevcut dil seviyeniz hakkında bizden geri bildirim ve hangi kursun sizin için uygun olduğuna dair bir öneri alacaksınız.

Online Almanca kursunuz, A1 dil düzeyinde günlük konulara ayrılmış çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Her bölümde ilginç bilgilerle dolu tipik konuşma durumlarıyla karşılaşacak ve doğru kelime ve dilbilgisi yapılarını kullanma alıştırması yapacaksınız. Metin okuma, eşleştirme alıştırmaları, yazma ödevleri ve çok daha fazlası gibi çeşitli biçimleri öğrenecek ve uygulayacaksınız. Bu, daha çeşitli ve eğlenceli öğrenme yoluyla hızlı ilerlemeye yol açar.

Kurs sırasında, iletişim ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için eğitmeninizle bireysel olarak planlanan zamanlarda iki online canlı oturum için buluşacaksınız. Özgürce Almanca konuşma pratiği yapacak ve dile karşı duygularınızı geliştireceksiniz.

Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?