Arapça Kursu

Anasayfa » Arapça Kursu

Arapça Öze Ders

Şişli Arapça Kursu

İstanbul’da Arapça Kursu

Arapça Kursu Arapçanın üç seviyesi Klasik, Modern Standart (MSA) ve Konuşma Dili’dir. Bütün bu seviyeler Arap dilinin kapsamına girse de, her biri birçok yönden birbirinden farklıdır.

Arapça komut dosyasını gösteren eski Arapça kitaptan sayfa

Klasik Arapça

Klasik Arapça, İslam öncesi dönemin Arapçasıdır. Dilbilgisi ve kelime bilgisi açısından inanılmaz derecede karmaşık ve karmaşıktır. İnanılmaz derecede güzel bir dildir, Kuran’ın gelişiminde zirveye ulaşır. Kuran, Arap dilini yepyeni bir dünyaya taşıdı; anadili İngilizce olan kişilerin bir daha asla ulaşılamayacağına inandıkları kişi.

Modern Standart Arapça

Modern Standart Arapça, esasen resmi Arapçadır ve Klasik Arapça’nın basitleştirilmiş bir versiyonu olarak kabul edilir. MSA, çoğu kolej ve üniversitede öğretilen Arapça seviyesidir. Ayrıca habercilik/yayıncılıkta, kitaplarda ve siyasi toplantılar gibi resmi ortamlarda da kullanılır. Katı dilbilgisi nedeniyle konuşma dili değildir; gündelik ortamlarda kullanıldığında iddialı olarak görülüyor. MSA, yalnızca günlük konuşmada, konuşmacılar birbirlerinin konuşma dili lehçelerini anlayamıyorsa kullanılır.

konuşma dili

Konuşma Dili Arapça bir yazı dili değildir; daha ziyade, konuşma dili Arapça yalnızca konuşulan bir dildir ve gündelik ortamlarda kullanılır. Konuşma dili lehçesi ülkeden ülkeye değişir. Arap toplumuna karışmak istiyorsanız öğrenmek harika. Arkadaşlarınızla takılmak veya bir pazarda bir ürünün fiyatını sormak olsun, günlük konuşma dilindeki Arapça iletişim kurmanın önerilen yoludur. Arap dilinin bir öğrencisi olarak, konuşma dili Arapça çalışmak ve konuşmak için en sevdiğim dil çeşididir.

Arapçanın üç seviyesi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Klasik, MSA veya Konuşma Dili olmak üzere üç dersten hangisi çalışmak ve/veya konuşmak için favoriniz? Aşağıda yorum yapın!

ArapArapça Kursu: KDK DİL Kursu ile Arapça Öğrenin
KDK Arapça Dil Kursları artık çevrimiçi olarak veya İstanbul Şişli’de (Nisan 2016’dan itibaren) mevcuttur

Kanıtlanmış bir yöntemle verilen Arapça dil kurslarımız ile Arapça öğrenin . Arapça dil kurslarımız size Arapça konuşma ve yazma güvenini verecek ve size sürekli bir ilerleme ve başarı duygusu sunacaktır.

Yeni bir dil öğrenmek veya mevcut dil becerilerinizi geliştirmek zaman ve özveri ister. Ama merak etmeyin, hevesli ve yüksek nitelikli öğretmenlerimiz Arapça dersleriniz sırasında sizi motive edecek ve meşgul edecek.

Neden Arapça Öğrenelim?
Muazzam öneme sahip bir dildir ve İslam’ın kutsal kitabı Kuran’ın dili olarak Müslümanların günlük yaşamının hayati bir bileşenidir. Arapça birçok bölgesel lehçeye sahiptir ve öğrenilmesi gereken karmaşık bir dildir, ancak hissedeceğiniz ödül ve onu konuşurken alacağınız karşılama, bu çabayı değerli kılar.

İstanbul’da Arapça Nerede Öğrenilir?
Tüm diller şu anda çevrimiçi olarak mevcuttur ve Nisan 2016’dan itibaren İstanbul Şişli’de yüz yüze dersler devam etmektedir .

Arapça Kursu Şişli
Arapça Kursu İstanbul
Arapça Özel Ders

Arapça Dil Kursu Nasıl Çalışır?
KDK Dil Kursu Arapça dil kursları, iletişimsel yaklaşımı kullanan ve konuşma ve dinlemeye odaklanan, ana dili konuşan, deneyimli ve kalifiye öğretmenlerle küçük grup sınıfları aracılığıyla bu eski ve önemli dili size tanıtacaktır. Arapça akşam dil kurslarımız Modern Standart Arapça ders kitabına dayanmaktadır.

Kurs boyunca pratik konuşma çalışmaları yaparak ders sırasında Arapça kullanma fırsatlarınızı en üst düzeye çıkaracaksınız.

Başlangıç ​​Seviyesinden (A1) İleri Seviyeye (C1) kadar olan seviyelerde ilerleyerek ve çok çeşitli sektörlerde işverenler tarafından oldukça aranan bu giderek daha önemli hale gelen küresel dilde ustalaşarak ivmeyi koruma fırsatı sunar .

KDK DİL Kursu öğretim metodolojisi hakkında daha fazlasını okuyun…

Yeni Başlayanlar Arapça Dil Kursları
yeni başlayan biri misin Öyleyse, yeni başlayanlar için kapsamlı bir Arapça dil kurslarımız var. İster tam bir başlangıç ​​seviyesinde olun, ister yanlış bir başlangıç ​​seviyesinde olun, başlangıç ​​seviyesindeki dil öğrenme sayfamız ile hangi seviyeyi seçeceğinizi ve kursunuzdan ne bekleyeceğinizi öğrenin .

Arapça Öğrenmeye Başlayın
Arapça öğrenmeye başlamadan önce, lütfen Arapça öğrenmeye başlamanın en iyi yolları ile ilgili sayfamıza göz atın . Arapça öğrenmek için Arapça Kurslarımızdan birine kaydolmakla ilgileniyorsanız, seviyenizi kontrol etmek için neden ücretsiz çevrimiçi Arapça seviye testimize katılmıyorsunuz?

Arapça Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi
Arapça dil kurslarımız veya Arapça öğrenmek hakkında daha fazla bilgi için Dil Kursu Soruları sayfamıza ve SSS sayfamıza bakın, bizimle iletişime geçin veya 05072459357 numaralı telefondan bizi arayın . Çok dilli ekibimiz, sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. Arapça kursu rezervasyonu yapmadan önce faydalı bağlantılar:


Arapça Seviye Testi
Online Arapça Kursları
Arapça Öğretmenleri Profilleri

Ücretsiz dil seviyesi testimize bugün katılın

Arapça Dil Seviyeleri

Arapça – 1. Seviye Kurs
Arapça aslında dünyanın en çok konuşulan dilidir! Söz değil, özellikle iş söz konusu olduğunda, en önemlilerinden biridir. Arapça’yı birincil iletişim biçimi olarak kullanan düzinelerce ülke ve hatta dünya çapında onu konuşan daha fazla insan var.

Arapça öğrenmek kesinlikle harika bir fırsattır ve yeni insanlarla bağlantı kurmak ve yeni kültürler hakkında bilgi edinmek için yüzlerce şansa yol açar. Arapça’nın kendi alfabesi, yazı sistemi ve benzersiz bir konuşma şekli olduğu için bu görev göz korkutucu görünebilir. Bu nedenle bu kurs kolay seviyelere ve küçük, uygun tempolu modüllere ayrılmıştır.

Seviye 1, size Arapça hakkında geniş bir anlayış ve bilginizi geliştirmek için sağlam bir temel sağlamaya odaklanır. Arapça konuşmaya hemen başlayabilmeniz için bazı önemli ve faydalı ifadeler öğrenerek başlayacaksınız. Seviye 1, Arap dilinin tarihine ve ayrıntılarına derinlemesine bir bakış atarak ve sizi yavaş yavaş önemli kelime hazinesi, cümle yapısı ve nasıl düzgün konuşulacağını tanıtarak devam eder.

Öğreneceksiniz:
Bazı temel konuşma cümleleri ve kelimeler
Arap dilinin önemli tarihi ve özellikleri
Arap harfleri ve alfabesi
Arapça şeyler nasıl düzgün telaffuz edilir
En yaygın Arapça fiillerden birkaçı
Bu Kursu Almanın Faydaları:
Öğreniminizde istikrarlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak önemli Arapça arka plan anlayışı kazanın
Herhangi bir ortamda kullanılabilecek konuşma becerilerini hemen öğrenin
Seviye 1’i sağlam bir kelime bilgisi, fiil, edat, alfabe ve telaffuz bilgisi ile tamamlayın
Dil özellikleri, fiiller ve diğer özelliklerin yanı sıra kelime hazinesi ve konuşma becerileri arasında eşit bir dengeye odaklanın
Bu seviyeyi tamamladıktan hemen sonra kendiniz ve başkaları hakkında konuşabileceksiniz.
Arapça – 2. Seviye Kurs
Arapça Seviye 2, benzersiz dil ve alfabesiyle tanışmış kişiler için mükemmeldir. Seviye 2, Arapça becerilerinizi pekiştirmeye ve size bazı şeyler hakkında daha ayrıntılı ve daha güvenle konuşma fırsatı sunmaya odaklanır. Orta Doğu, dünyanın en hızlı büyüyen bölgelerinden biridir ve Arap konuşmacılar artan oranlarda iş ve kültürle ilgilenmektedir. Arapça bilginizi geliştirmek sadece olumlu bir sonuca sahip olabilir.

  1. Düzey ile Arapça dilinin incelikleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve kendi becerilerinize giderek daha fazla güvenin. 2. Düzey Arapça’yı tamamladıktan sonra, Arapça’da daha uzun süreler boyunca ve giderek daha karmaşık cümleler kullanırken sosyalleşme yeteneğine sahip olacaksınız. ve kelimeler.

Arapça, ustalaşması zor bir dil olabilir, ancak Seviye 2, daha fazla akıcılık kazanmak için sürekli pratik yapmanızı ve becerilerinizi tekrarlamanızı sağlar. Arapça, diğer tüm diller gibi, anlamlandırmayı kolaylaştıran ve kolaylaştıran mantık ve kalıplarla doludur.

Öğreneceksiniz:
Arapça ‘da en yaygın fiiller, fiil zamanları ve çekimler
Her bağlamda dişil ve eril kelimeler arasındaki fark
Arapça konuşanlarla daha uzun ve daha karmaşık diyaloglar nasıl yapılır?
Zaman kelimeleri ve günler, haftalar, yıllar ve mevsimler hakkında konuşma
Fiiller nasıl reddedilir ve evet veya hayır soruları nasıl sorulur
Bu Kursu Almanın Faydaları:
Aile üyeleriniz hakkında konuşun ve Arapça ‘da kadınsı ve erkeksi arasındaki farkı öğrenin
Sıra ve temel sayıları kullanma hakkında bilgi edinin
Arapça kelime dağarcığınızı ve konuşma becerilerinizi genişletin
Arapça önemli sorular sormayı öğrenin ve haftanın günleri veya insanların nerede yaşadığı gibi daha fazla konu hakkında konuşun
Arapça dilini daha verimli ve akıcı bir şekilde kullanma ve tanıma becerisiyle 2. Seviyeyi tamamlayın
Arapça – Seviye 3 Kursu
Seviye 3 Arapça, Arapça bilginizi gözden geçirmenin ve akıcılığınıza bazı önemli unsurlar eklemenin mükemmel bir yoludur. Kelime dağarcığınıza yavaş yavaş kelimeler ekleyin ve aynı zamanda zaten bildiklerinizi pratik etme şansını yakalayın.

Seviye 3 ayrıca size birkaç yeni fiil ve çekimlerini gözden geçirme, isimler ve sıfatlar hakkında bilgi edinme ve bunların Arapça’da nasıl bir ilişki içinde olduklarını öğrenme ve gelecek zaman gibi diğer fiil zamanlarında konuşma şansı verir. Seviye 3, Arapça kursunuzun son seviyesidir ve sizi Arapça’yı akıcı bir şekilde konuşmanız için gerekli araçlarla donatmayı ve gerçek dünyada becerilerinizi güçlendirmeye devam etmeyi amaçlar.

Arapça seviyenizin üçü de size artan bir güvenle ve kolaylıkla Arapça konuşmak, yazmak ve okumak için gerekli becerileri kazandırmak için birbirinin üzerine inşa edilmiştir. Ancak, herhangi bir dilde olduğu gibi, öğrenme asla durmaz! 3. Seviyenin sonunda, Arapça diliyle uğraşmaya ve her gün becerilerinizi geliştirerek daha fazla konuşmaya başlamaya hazır hissedeceksiniz.

Öğreneceksiniz:
Birkaç yeni fiil ve bunları düzgün bir şekilde nasıl çekeceğiniz
Mevcut becerilerinizin ve en önemli kelime dağarcığınızın bir revizyonu
Renkler hakkında soru sormak ve konuşmak için
Gelecek ve geçmiş hakkında konuşmak için
Olumsuz konuşmak ve cümleleri nasıl olumsuzlamak
Bu Kursu Almanın Faydaları:
Arapça becerilerinizi ve kelime dağarcığınızı faydalı bir şekilde gözden geçirerek bilginizi ve dili konuşma kolaylığı duygunuzu güçlendirin.
Repertuarınıza daha fazla kelime, fiil ve sözdizimi bilgisi ekleyin
Arapça ‘da eşi görülmemiş bir güven ve kendi cümlelerinizi oluşturma yeteneği ile 3. Seviyeyi tamamlayın
Dilde konuşarak, okuyarak ve yazarak Arapça becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat
Arap harflerini ve alfabeyi tanımlamanın yanı sıra kendiniz kullanma konusunda daha fazla pratik yapın

Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?