Fransızca Kursu

Anasayfa » Fransızca Kursu

Şişli’de Fransızca Kursu

Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz !

SOSYAL MESAFEYE UYGUN SINIFLARDAYÜZ YÜZE DERSLER VERİYORUZ!

Fransızca öğrenmekle ilgileniyorsanız ve sosyal mesafeye uygun sınıflarda, İstanbul’un ulaşımı en kolay lokasyonunda mükemmel Fransızca kursu arıyorsanız, bunun bariz bir seçim olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Her gün seçebileceğiniz daha fazla Fransızca kursu var. Aslında o kadar çok var ki, onları gözden geçirmek hızla bunaltıcı olabilir. 

En iyinin en iyisini bulmak ve onları bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu vurgulamak için, denediğimiz ve bazılarını yapmadığımız kapsamlı kaynakların listesini gözden geçirmek için zaman ayırdık. 

Tüm öğrenciler için en iyi olacak, herkese uyan tek bir kurs yoktur. Öğrenme stiliniz, ilgi alanlarınız, geçmiş deneyimleriniz ve hedefleriniz, sizin için en iyi kursun hangisi olacağı konusunda söz sahibidir. Tam da bu nedenle, öğrencilere doğru yönde başlamaları için en iyi bilgileri sağlamak için biz buradayız.

Bu, kendi kendimize bir araya getirdiğimiz bir kurs ve bağımsız öğrenenler için bir rüyayı gerçekleştirme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz. İnternette ücretsiz olarak Fransızca öğrenmenin birçok yolu vardır, ancak bunların çok azı sizi adım adım temel bilgilerden daha ileri bir düzeye taşımaya hazırdır.

KDK Fransızca kursu, eksiksiz bir müfredatın kaliteli, güncel kaynakların bir araya getirilmesiyle oluşmaktadır. Her ders, öğrenme hedeflerini açıkça tanımlar ve çeşitli ilgili öğretim ve uygulama materyalleri sağlar.

Ekstra özellikler arasında kültürel, anlaşılır girdi ve öğrenme tavsiyesi içeriği kütüphanelerinin yanı sıra sesli ve yazma ve konuşma pratiği için komutlar içeren önceden hazırlanmış bilgileri sunan profesyonel eğitmenlerimiz ile hizmet vermeye hazırdır.

Hiçbir kurs her öğrenci için mükemmel değildir, ancak fiyat etiketi, eksiksizlik ve materyallerin çeşitliliği bu kursu birçokları için güçlü bir rakip haline getirmektedir.

Neden Fransa’da Fransızca öğrenmelisiniz?
Nerede olursanız olun Fransızca öğrenmek harika bir deneyimdir, ancak 7/24 Fransızca ile çevrili değilseniz çok daha zor olduğunu söylemek doğrudur. Evde disipline ihtiyacınız var, ancak KDK Dil kursunda endişelenmenize gerek yok, çünkü ana dili Fransızca olan eğitmenlerden Fransızca duyacak, okuyacak ve konuşacaksınız!

İstanbul’da nerede Fransızca öğrenebilirim?
KDK Dil Kursunda Fransızca öğrenebileceğiniz Türk ve Yabancı eğitmenler sayesinde gerçekten ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

KDK Dil Kursu İstanbul’daki Fransızca kursunuz sırasında size unutulmaz ve keyifli bir deneyim yaşatmak için her adımda rehber danışmanlık sunarak, kişiselleştirilmiş desteğin yanı sıra rekabetçi fiyatlar ve özel teklifler sunar .

Fransızca dil kursu seviyeleri


Her şey Fransızca kurslarımız CEFR seviye referansında açıklanan dil becerilerini geliştirmenize ve edinmenize yardımcı olmayı amaçlar .

A1 – Temel Kullanıcı (Basic)
Somut türden ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tanıdık günlük ifadeleri ve çok temel ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendini ve başkalarını tanıtabilir, nerede yaşadığı, tanıdığı insanlar ve sahip olduğu şeyler gibi kişisel ayrıntılarla ilgili sorular sorabilir ve soruları yanıtlayabilir. Diğer kişinin yavaş ve net konuşması ve yardım etmeye hazır olması koşuluyla basit bir şekilde etkileşim kurabilir.

A2 – Temel Kullanıcı (Basic)
En doğrudan ilgili alanlarla ilgili cümleleri ve sık kullanılan ifadeleri anlayabilir (örneğin, çok temel kişisel ve aile bilgileri, alışveriş, yerel coğrafya, istihdam). Bilinen ve rutin konularda basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve rutin görevlerde iletişim kurabilir. Geçmişi, yakın çevresi ve acil ihtiyaç duyulan alanlardaki konuları basit terimlerle tanımlayabilir.

B1 – Bağımsız Kullanıcı (Independent)
İş, okul, boş zaman vb. ortamlarda düzenli olarak karşılaşılan bildik konulardaki net standart girdilerin ana noktalarını anlayabilir. Dilin konuşulduğu bir bölgede seyahat ederken ortaya çıkması muhtemel çoğu durumla başa çıkabilir. Bilinen veya kişisel ilgi alanına giren konularda basit bağlantılı metinler üretebilir. Deneyimleri ve olayları, hayalleri, umutları ve hırsları tanımlayabilir ve görüşler ve planlar için kısaca nedenler ve açıklamalar verebilir.

B2 – Bağımsız Kullanıcı ( Independent )
Uzmanlık alanındaki teknik tartışmalar da dahil olmak üzere hem somut hem de soyut konularda karmaşık metinlerin ana fikirlerini anlayabilir. Her iki taraf için de zorlanmadan, anadili İngilizce olan kişilerle düzenli etkileşimi oldukça mümkün kılan bir düzeyde akıcılık ve spontanlıkla etkileşim kurabilir. Çok çeşitli konularda net, ayrıntılı metinler üretebilir ve çeşitli seçeneklerin avantajlarını ve dezavantajlarını vererek güncel bir konu hakkında bir bakış açısını açıklayabilir.

C1 – Uzman Kullanıcı (Proficient)
Çok çeşitli zorlu, daha uzun metinleri anlayabilir ve örtük anlamı tanıyabilir. Çok bariz bir ifade arayışına girmeden kendini akıcı ve spontan bir şekilde ifade edebilir. Dili sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir. Örgütsel kalıpların, bağlayıcıların ve birleşik aygıtların kontrollü kullanımını gösteren, karmaşık konularda net, iyi yapılandırılmış, ayrıntılı metinler üretebilir.

C2 – Uzman Kullanıcı (Proficient)
Duyduğu veya okuduğu hemen hemen her şeyi kolaylıkla anlayabilir. Tutarlı bir sunumda argümanları ve açıklamaları yeniden oluşturarak farklı sözlü ve yazılı kaynaklardan gelen bilgileri özetleyebilir. Daha karmaşık durumlarda bile daha ince anlam tonlarını ayırt ederek kendini spontane, çok akıcı ve kesin bir şekilde ifade edebilir.

Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?