Online İngilizce Kursu Fiyatları 2023

Online İngilizce kursu fiyatları da 2023 yılında değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar, kursun sağlayıcısına, kursun seviyesine, içeriğine, öğrencinin hedefine ve kursun süresine göre değişebilir.

Şu anda, Türkiye’de çeşitli online İngilizce kursu sağlayıcıları bulunmaktadır ve fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Bazıları saatlik bazda fiyatlandırılırken, bazıları da tam bir kurs paketi olarak sunulabilir.

Genel olarak, saatlik bazda online İngilizce kursu fiyatları 30-150 Türk Lirası arasında değişebilir. Tam bir kurs paketi olarak sunulanlar ise genellikle 600-3000 Türk Lirası arasında olabilir. Ancak, bu fiyatlar sağlayıcının sunduğu hizmetlere, kursun seviyesine ve süresine göre değişiklik gösterebilir.

Online İngilizce kursu fiyatları hakkında daha kesin bilgi için, araştırma yaparak ve farklı kurs sağlayıcılarının fiyatlarını karşılaştırarak daha net bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, bazı sağlayıcılar ücretsiz deneme sürümleri veya ücretsiz dersler sunabilirler, bu da size uygun bir kursu seçmenize yardımcı olabilir.

Online İngilizce özel ders almak isterseniz lütfen arayınız. 0507 245 93 57

Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?