Almanca aile birleşimi kursları

Almanca aile birleşimi, kişilerin Almanya vatandaşı olan eşleri ile birlikte yaşamalarını sağlamayı hedefleyen bir durumdur.  Almanca aile birleşimi ile birlikte kişiler yurtdışından yaşayan eşlerinin yanına yerleşebilmektedirler. Aile birleşimi temelde yabancı olan kişilerin çalışma ve oturma izni sahibi olmasını sağlayarak ülkeye yerleşmesini sağlamaktadır. Temel olarak aile birleşimi yoluyla vize almak için gerçek manada bir evlilik yapılması ve temel düzeyde Almanca bilgisini kanıtlayabilmek için a1 Almanca aile birleşimi sınavında başarılı olma gerekliliği bulunmaktadır.

Almanya aile birleşimi

Almanya gibi ülkeler artık kontrolsüz olarak göç almamakla birlikte ülkeye gelecek olan kişilerin sorunsuz olarak yaşabilmesi ve ülkede bulunan kişiler ile kaynaşabilmesi için bazı koşullar belirlemiştir. Bu koşullar ülkede ki toplum yapısına zarar verilmeden yabancı uyruklu olan kişilerin ülkeye girmesini sağlamaktadır. Bunlarla birlikte aile birleşimi için temel olarak iki koşul bulunmakta bunlar gerçek bir evlilik yapılması ve temel düzeyde Almanca bilgisinin kanıtlanması olmaktadır.

Evliliğin gerçek anlamda olup olmadığını anlayabilmek adına bir takım sorular ve araştırmalar yapılmaktadır. Bunlar evlenen çiftin nerede ve ne zaman tanıştığı, düğünlerinin olup olmadığı ve birbirleriyle vakit geçirme sürelerini göz önünde bulundurularak yapılan bir takım sorular ve araştırmalar ile ortaya koyulmaktadır. Bununla birlikte ülkeye gelecek olan yabancı uyruklu kişinin kendini ifade edebilmesi ve Almanca günlük rutin işleri yapabilmesi için A1 seviyesinde geçerliliği olan bir sınavda başarılı olunmasını istemektedir.

Almanca aile birleşimi kursu

Almanca aile birleşimi sınavında başarılı olmak temel düzeyde olan Almanca bilginizi kanıtlayabilmeniz ve sertifika kazanmanız için gereklidir. Aile birleşimi kursları burada devreye girerek kişilerin başarılı olması için sınava yönelik olarak kaliteli bir eğitim sağlamaktadır. Aile birleşimi kursuna katılan kişiler girecekleri sınava yönelik olarak hazırlanmış özel bir eğitim programına dâhil edilirler. Aile birleşimi sınavları için hazırlanan programda aile birleşimi deneme sınavları yapılarak sınava girecek adayların kendilerini deneyebilmeleri ve hatalarını belirleyebilmeleri açısında deneme sınavları yapılmaktadır. Almanca aile birleşimi kursu İstanbul içerisinde faaliyet gösteren Özel Kolay Dil Kursu online olarak internet erişimi sağlanılan her yere Almanca kursu ve Almanca özel ders vermektedir. Bizimle iletişime geçerek en güncel Almanca aile birleşimi kursu fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Almanya’da çalışmak isteyenler, Almanya aile birleşim sınavına girmek isteyenler mutlaka 0507 245 93 57 numaralı telefonu arasınlar

Whatsapp
Nurgül M.
Nurgül M.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?